Bestyrelsen 2018

 

Postadresse: 
Slangerup Speedway Klub
3550 Slangerup

E-mail: bestyrelsen@slangerupspeedway.dk

 

  camillarask Formand
Camilla Rask
Mobil: 20 16 62 97
E-mail: formand@slangerupspeedway.dk

Ansvarsområde:

Hegnsgruppen, kommunen og DMU


    Næstformand
Adam Tommerup
Mobil: 2888 2635
E-Mail: ssk@brillepusher.dk

Ansvarsområde:
Bygninger, Malmötur, træningsudvalg

 


   

Kasserer
Carina Filt
Mobil: 40 26 40 13
E-mail: carina@filt.net
E-mail: 
faktura@slangerupspeedway.dk

Ansvarsområde:
Forsikringer. Alarm og aflæsninger

    Bestyrelsesmedlem
Jeanette Skaarup
Mobil: 26 36 49 53
E-mail: jeanette.skaarup33@gmail.com
Ansvarsområde:
Godkendelser, tilladelser, arbejdsweekends

    Bestyrelsesmedlem

Ansvarsområde: 

   

Suppleant
Hadi Saharabek
E-mail: saharabek@gmail.com

Ansvarsområde:


    Suppleant
Jan Lykke
Mobil: 4144 2728
E-mail: jan@familienlykke.dk

Ansvarsområde:
Bygninger, Frivillighed og markedskoordinator

    APS repræsentant, uden stemmeret i bestyrelsen
Kim Grønholt
Mobil: 27 45 40 66
E-mail: kgroenholt@gmail.comgroenholt@gmail.com
Ansvarsområde:
Se SSK Aps

       

       

msl logoStillingen, resultater, Live updates og mm.

Bestil et VIP arrangement til næste MSL match.

 

En oplagt mulighed for at underholde
kunder, leverandører, familie
og alle andre der holder af motorsport 

 

Se mere om VIP arrangementer her

MSL Stillingen 2019

M = Matcher
MP = Match Point
P = Point incl. Bonus 

  M MP P
Reg. Varde  02 02 03
Slangerup 03  03  04 
Holsted 03 04 04
Fjelsted 01 02 02
Grindsted  02 01 01
Esbjerg 02 02  02
       
     

Rækkefølgen er bestemt af resultatet fra 2018

 

 

Rottehullet

Cafeteria på Slangerup Speedway Center

Serverer under træning pølser, is og lignende.

Ved MSL og andre store publikumsløb er der også lækker mad fra grillen

 

EliteSmiley

Kontrolrapport